Hotline
05382590575
top of page

İkizler Teknik Hakkında

Firmamız merkezi sistem ve bireysel ısırma sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Kaliteye, dürüstlüğe ve müşteri memnuniyetine önem veren bir aile şirketiyiz.

kazan.jpg

Bizim Özelliğimiz

 Neden biz sorusunun cevapları.

Aile Şirketiyiz

Aile şirketi olmamız önemli bir konu. Aile olmamızdan dolayı uyumlu, koordineli, gayretli çalışıyor olmamız kalite, güven, sürdürülebilirlik, ve hızlı olmamızı sağlıyor. 

parça.jpg

Yedek Parça Satıyoruz

Teknik servis hizmetinin yanı sıra yedek parça satıyor olmamız uygun fiyat ve çoklu ürün seçeneği sunmamızı kolaylaştırıyor. 

Muhatap

Kurumsallık tabularını yıktık haftanın her günü çalışma saatlerinin dışında bile dilediğiniz zaman direk irtibat kurup muhatap bulabilirsiniz. 

Yeterlilik

Milli eğitim bakanlığı mesleki yeterlilik (MYK), Gazi üniversitesi yeterlilik belgesi ve ustalık belgesi sahibi firmayız.

belge.png

Kalite Garantisi

Bu, bir paragraf. Kendi metninizi eklemek için tıklayın. İçeriğinizi eklemek ve yazı tipini değiştirmek için “Metni Düzenle” düğmesine tıklayın veya buraya çift tıklayın. Bu alanı sayfanın istediğiniz bir yerine sürükleyip bırakabilirsiniz. Burası, bir hikâye anlatmak ve kullanıcılarınıza kendinizi tanıtmak için harika bir yer.
 

Burası, şirketiniz ve hizmetleriniz hakkında uzun bir metin yazmak için harika bir yer. Bu alanı, şirketiniz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi vermek için kullanabilirsiniz. Ekibinizden ve sunduğunuz hizmetlerden söz edin. Ziyaretçilerinize bu işi kurma fikrinin nasıl doğduğunu ve sizi rakiplerinizden ayıran özelliklerin neler olduğunu anlatın. Şirketinizin öne çıkmasını sağlayın ve ziyaretçilerinize kendinizi gösterin
 

Wix olarak, muhteşem web siteleri yapmanıza olanak veren şablonlar hazırlamaktan büyük keyif alıyoruz ve bunu sizin gibi kullanıcılarımızdan aldığımız destek ve geri bildirimlere borçluyuz! Yeni çıkan ürünleri ve diğer tüm gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Wix Forum’da bize düşüncelerinizi iletebilir ve geri bildirim verebilirsiniz. Profesyonel bir tasarımcıyla çalışmak isterseniz profesyonel Wix tasarımcılarından biriyle iletişim kurabilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa sorularınızı Destek Forumu’na yazabilir ve anında cevap alabilirsiniz. İpuçları, web sitenizi öne çıkaracak birçok farklı öneri ve Wix ile ilgili her tür haber için Wix Blog’a gidin!

Dürüst, Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet Sizinde Hakkınız.

bottom of page